V neděli 23.8.2015 se odjel již 24.ročník České Tourist Trophy na okruhu v Hořicích. Závod byl zařazen do Mistrovství České republiky Klasik a volná jízda SIDE v JPHZM. Rovněž byl součástí seriálu IRRC na přírodních okruzích ve třídách supersport a superbike. Kamil Holán zajel ve třídě superbike traťový rekord, ten má hodnotu 2:16,739. Marek Červený svým vítězstvím v první jízdě supersportů a čtvrtým ve druhé získal celkové vítězství v seriálu IRRC. Ve třídě klasik 500 + 750 se v zatáčce U koruny dostal do problémů bývalý vicemistr světa Rolf Blatter. Bohužel motorku se mu již nepodařilo nastartovat a závodu jen přihlížel. Mě nejvíce zajímala kategorie side. Závod v této řídě je velice atraktivní, ale poněkud nepřehledný neboť se jede na pravidelnost. Vítěz závodu nemusí tak být vítězem skutečným. To, ale na atraktivitě závodu nic nmění.