Po roce se opět do Brna vrátil Rakouský Histo cup. Jedná se o závody historických vozů. K vidění byly velice zajímavé stroje jako Ferrari BB512, Fordy GT 40, Chevrolet o výkonu 700 koní a mnoho jiných.   V tomto závodu má Česká republika svoje zastoupení. David Bečvář se svým Jaguarem je loňským vítězem. V Brně se mu opět dařilo, když jednou zvítězil a jednou dokončil závod na třetím místě. Závod byl doplněn ukázkovými jízdami vozů Ferrari, dvěma závodními jízdami KTM X-BOW. Pohárovým závodem BMW 325 se zaplněným startovním roštem. Hodinovým závodem týmů s povinnou zastávkou v boxech. Běžný divák se v množství tříd a kategorií trochu ztrácí, ale to nic neubírá na atraktivitě celého podniku. Do programu byly zařazeny i jízdy Československých formulí, převážně se jednalo o vozy formule Škoda a Easter z dílen Metalexu. V rámci víkendu absolvovali svoje závody i historické vozy účastnící se Penrite classic cupu.  Na dráze se neustále střídaly jednotlivé jízdy kdy sobotní program končil až po devatenácté hodině. V neděli vše pokračovalo závodními jízdami až do 17 hodiny. Celý víkend tak bylo o zábavu postaráno.Vstupenka stála pouhých 100 Kč včetně vstupu do paddocku a tak si milovníci historie jistě přišli na své.